piątek, 18 listopada 2016

KONWERSJE - W40K - CHAOS NURGLE SORCERER, DARK MECHANICUS PRIEST & SERVITOR

   Tym razem mam do pokazania konwersje, które długo czekały na skończenie :) - Czarownika Nurgl'a do Warhammera 40k. Po wyposażeniu Czempiona Chaos Space Marines już prawie nic nie zostało oprócz pistoletu plazmowego, wszystkie elementy pancerza zostały zastąpione zamiennikami, przykryte mutacjami i darami Nugle'a, trofeami ze stoczonych bitew i spaczonymi artefaktami. Mag ma złowieszczą aurę, pod której wpływem otoczenie rozpada się, rozkłada, i z bulgoczącego ścierwa wyrastają nowe zmutowane i skażone formy.
   Kolejny jest kapłan Dark Mechanicum, który łączy magiczne zaklinanie demonów w silnikach maszyn i urządzeń z mroczną wiedzą o działaniu starożytnych mechanizmów. Towarzyszy mu Servitor, który został "zmontowany" z kawałków ofiar z pola bitwy: zwykłego Space Marine Chaosu, któremu dodano ramię Terminatora/Obliteratora z broniami energetycznymi i ramię mechaniczne.

 
 
 
5 komentarzy:

 1. Oj, widzę że czek amnie sporo miłego oglądania pieknych konwersji na nowym blogu (do wieczornej herbatki :) Kozacko to wygląda wszystko. Moim faworytem jest ten teoretycznie najskromniejszy ostatni jegomość - lubię takie dynamiczne sylwetki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. no, właśnie miał być taki pędzący "weteran z odzysku" z wielką giwerą

   Usuń
 2. Także mi się mega podobają takie wyczesane konwersje!

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajny pomysł ze zdjęciem pokazującym, która część z którego zestawu. Efekt wprost powalający - ale weź to teraz spróbuj pomalować!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tak, dodałem ostanie foty po pytaniach ludzi na forum, gdzie też wrzucam zdjęcia niektórych modeli. W sumie niezły test czy się zna skąd jest dany element. :)

   Usuń